Author: s***4
Date:
Review: It was very good very clear and it’s very past work. It’s very nice.
顏色: 灰色
Price: NT$8,690
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Screen Resolution | 2160*1600 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 12.7" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 12.7" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25091919999992921 |
Brand Name: Teclast
Quality: 9027211 people said the quality is very good!
Author: s***4
Date:
Review: It was very good very clear and it’s very past work. It’s very nice.
顏色: 灰色
Author: a***1
Date:
Review: ماشاءالله الجهاز مره روعه استفاد منه ابني كثير في الدراسه والالعاب ومشاهدة الأفلام وبالنسبه لحجمه مره حلو وسط لاهو صغير َلاكبير شكرا شي إن
顏色: 灰色
Author: y***3
Date:
Review: سعره مرتفع
顏色: 灰色
Author: m***0
Date:
Review: الجهاز خيالي ورائع المحلقات بشكل رائع ماوس ، كيبورد. حافظة . ولكن القلم كان سيء جدا ولا يليق. ليس القلم الاصلي، لقد طالبت بالقلم الاصلي وتم تأكيد ذلك ولكن للأسف تم وضع قلم سيء. لازلت اطالب بالقلم الاصلي
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.